اهداف شرکت

 

اهداف شرکت پویا شیمی


مواد معدنی یکی از اجزاء اصلی جیره های غذایی دام و طیور می باشد و بالانس آنها در جیره ازمهمترین عوامل رشد مطلوب و تولید بهینه در دام و طیور محسوب می شود .از طرف دیگر کاربرد مواد معدنی در بخش های مختلف دیگر همچون کشاورزی ،صنعتی ،غذایی،پزشکی و ... باعث شده است طیف وسیعی از کیفیت های گوناگون در هر یک از اقلام معدنی با قیمت ها و برند های متفاوت عرضه گردد که این موضوع باعث شده است تاسازمان دامپزشکی و اساتید مرتبط این بخش نسبت به استاندارد سازی این اقلام در صنعت دام ،طیور و آبزیان کشور اقدام نمایند و مهمترین چالش دراین اقلام که وجود عناصر سنگین می باشد را کنترل نمایند .شرکت پویا شیمی در همین راستا با بهره گیری از متخصصین این امر با گرایشهای تغذیه ، شیمی ، دامپزشکی و ... اقدام به تولید و بسته بندی اقلام معدنی مرتبط با صنعت دام و طیور مطابق با آخرین استاندارد های علمی نموده است تا بتواند نیاز این صنعت را برطرف نموده و باعث آرامش خاطر مصرف کنندگان در این زمینه گردد.

ضمناً با توجه به پتانسیل های ویژه ایران در زمینه مواد معدنی ،نگرش شرکت پویا شیمی به صادرات این محصولات به کشورهای عمده مصرف کننده نیز می باشد و موفقیت های خوبی در این زمینه کسب کرده است .

متخصصین شرکت با پژوهش های مختلف و شناخت کامل از صنعت دام و طیور اقدام به تولید فرم های خاصی ازمحصولات نموده اند که نسبت به اقلام معمول و سنتی بازار از نظر زیست فراهمی و قابلیت جذب در جایگاه بهتری هستند .بطور مثال عنصر منیزیوم در صنعت دام و طیور به فرم های اکسید منیزیوم ،کربنات منیزیوم و سولفات منیزیوم استفاده می گردد در حالیکه شرکت پویا شیمی نسبت به سنتز آن به شکل هیدروکسید منیزیوم اقدام نموده است که زیست فراهمی بالاتر و اثرات بهتری در پیشگیری از اسیدوز دامی دارد .

مواد معدني درتغذيه دام و طيور

لینکهای مفید

وزارت جهاد کشاورزی

شرکت پاورین فید

دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشگده دامپزشگی شهید بهشتی

جزئیات تماس

آدرس : تهران - خیابان ستارخان - کوچه چهارم - پلاک 23 - طبقه اول

تلفن : 02166554116

02166532197 -02166532170

فکس: 02166532572

ایمیل : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

نقشه شرکت

 

ما را دنبال کنید..